Här finns vi

Stig Wahlström Elektronik AB
Box 64, 123 22 Farsta

Besöksadress: Mårbackagatan 27, Farsta
Telefon: 08-683 33 00
Vat.nr: SE556066547201
elektronik@wahlstrom.se

Våra öppettider:
Måndag-torsdag: 08.00 – 16.30
Fredag: 08.00 – 16.00
Lunchstängt: 12.00 – 13.00

Här finns vi

Stig Wahlström Elektronik AB
Box 64, 123 22 Farsta

Besöksadress: Mårbackagatan 27, Farsta
Telefon: 08-683 33 00
Vat.nr: SE556066547201
elektronik@wahlstrom.se

Våra öppettider:
Måndag-torsdag: 8.00 – 16.30
Fredag: 8.00 – 16.00
Lunchstängt: 12.00 – 13.00

Vi som jobbar här

Vi är ett energifyllt gäng med bred kompetens och lång erfarenhet som brinner för att ge våra kunder bästa möjliga service. Välkommen till oss!

Gunnar Arvidsson
VD

E-post: gunnar.arvidsson@wahlstrom.se

Robert Ekroth
Försäljningsingenjör

E-post: robert.ekroth@wahlstrom.se
Mob: +46 72 710 84 54

Lenne Valkonen
Säljare

E-post: lenne.valkonen@wahlstrom.se
Mob:+46 70 543 02 10

Annika Karlsson
Operativt ansvarig

E-post: annika.karlsson@wahlstrom.se
Mob: +46 70 619 36 88

Himesh Patel
Försäljningsingenjör

E-post: himesh.patel@wahlstrom.se
Mob: +46 73 086 98 66

Osman Mohammed
Säljsupport

E-post: osman.mohammed@wahlstrom.se
Mob: +46 70 237 72 53

Rex Chu
Kvalitetsansvarig / Projektledare / Asien

E-post: rex.chu@wahlstrom.se
Tel: +886 227 949 155

Frida Spångberg
Ekonomiassistent

E-post: frida.spangberg@wahlstrom.se
Mob: +46 73-181 42 29

Magnus Lind
Ekonomiansvarig

E-post: magnus.lind@wahlstrom.se
Mob: +46 73 180 17 84

Ingegärd Holmberg
Leverantörsreskontra

E-post: ingegard.holmberg@wahlstrom.se

Emil Berlin
Digitalansvarig

E-post: emil@hellostudio.se
Mob: +46 70 356 56 52

Mats Brottare
Kvalitet & Miljö

E-post: mats.brottare@addtech.com

Vill du bli en av oss?

Vi letar alltid efter kvalificerade och drivna kollegor som kan hjälpa oss att ta vårt företag till nästa nivå. Här lägger vi upp lediga tjänster, men vi tar också alltid emot spontanansökningar.

LEDIGA JOBB