Här finns vi

Stig Wahlström Elektronik AB
Box 64, 123 22 Farsta

Besöksadress: Mårbackagatan 27, Farsta
Vat.nr: 556799109501
elektronik@wahlstrom.se

Våra öppettider (1/6 – 31/8):
Måndag-torsdag: 08.00 – 16.00
Fredag: 08.00 – 15.00
Lunchstängt: 12.00 – 13.00

Här finns vi

Stig Wahlström Elektronik AB
Box 64, 123 22 Farsta

Besöksadress: Mårbackagatan 27, Farsta
Vat.nr: SE556066547201
elektronik@wahlstrom.se

Våra öppettider:
Måndag-torsdag: 08.00 – 16.30
Fredag: 08.00 – 16.00
Lunchstängt: 12.00 – 13.00

Vi som jobbar här

Vi är ett energifyllt gäng med bred kompetens och lång erfarenhet som brinner för att ge våra kunder bästa möjliga service. Välkommen till oss!

Gunnar Arvidsson
VD

E-post: gunnar.arvidsson@wahlstrom.se

Robert Ekroth
Försäljningsingenjör

E-post: robert.ekroth@wahlstrom.se
Mob: +46 72 710 84 54

Lenne Valkonen
Säljare

E-post: lenne.valkonen@wahlstrom.se
Mob:+46 70 543 02 10

Annika Karlsson
Operativt ansvarig

E-post: annika.karlsson@wahlstrom.se
Mob: +46 70 619 36 88

Tomas Kahlström
Försäljningsingenjör

E-post: tomas.kahlstrom@wahlstrom.se
Mob: +46 70-390 91 55

Christer Sörving
Försäljningsingenjör

E-post: christer.sorving@wahlstrom.se
Mob: +46 70-545 91 55

Osman Mohammed
Säljsupport

E-post: osman.mohammed@wahlstrom.se
Mob: +46 70 237 72 53

Rex Chu
Kvalitetsansvarig / Projektledare / Asien

E-post: rex.chu@wahlstrom.se
Tel: +886 227 949 155

Sebastian Guerra
Lager / spedition

E-post: sebastian.guerra@wahlstrom.se
Mob: +46 73 991 11 94

Emil Berlin
Digitalansvarig

E-post: emil@hellostudio.se
Mob: +46 70 356 56 52

Catrin Friberg Wohrne
Ekonomiansvarig

Nawroz Rostam
Kvalitet & Miljö

Vill du bli en av oss?

Vi letar alltid efter kvalificerade och drivna kollegor som kan hjälpa oss att ta vårt företag till nästa nivå. Här lägger vi upp lediga tjänster, men vi tar också alltid emot spontanansökningar.

LEDIGA JOBB