Här finns vi

Vi har fortsatt störningar i vårt IT-system, vilket innebär att ni enbart når oss på våra mobilnummer och personliga e-post adresser nedan.

Stig Wahlström Elektronik AB
Box 64, 123 22 Farsta

Besöksadress: Mårbackagatan 27, Farsta
Telefon: 08-683 33 00
Vat.nr: SE556066547201
elektronik@wahlstrom.se

Våra öppettider:
Måndag-torsdag: 08.00 – 16.30
Fredag: 08.00 – 16.00
Lunchstängt: 12.00 – 13.00

Här finns vi

Vi har fortsatt störningar i vårt IT-system, vilket innebär att ni enbart når oss på våra mobilnummer och personliga e-post adresser nedan.

Stig Wahlström Elektronik AB
Box 64, 123 22 Farsta

Besöksadress: Mårbackagatan 27, Farsta
Telefon: 08-683 33 00
Vat.nr: SE556066547201
elektronik@wahlstrom.se

Våra öppettider:
Måndag-torsdag: 8.00 – 16.30
Fredag: 8.00 – 16.00
Lunchstängt: 12.00 – 13.00

Vi som jobbar här

Vi är ett energifyllt gäng med bred kompetens och lång erfarenhet som brinner för att ge våra kunder bästa möjliga service. Välkommen till oss!

Gunnar Arvidsson
VD

E-post: gunnar.arvidsson@wahlstrom.se
Tel: +46 8 683 33 00

Robert Ekroth
Försäljningsingenjör

E-post: robert.ekroth@wahlstrom.se
Tel: +46 8 683 33 13
Mob: +46 72 710 84 54

Lenne Valkonen
Säljare

E-post: lenne.valkonen@wahlstrom.se
Tel: +46 8 683 33 05
Mob:+46 70 543 02 10

Annika Karlsson
Operativt ansvarig

E-post: annika.karlsson@wahlstrom.se
Tel: +46 8 683 33 19
Mob: +46 70 619 36 88

Himesh Patel
Försäljningsingenjör

E-post: himesh.patel@wahlstrom.se
Tel: +46 8 683 33 11
Mob: +46 73 086 98 66

Osman Mohammed
Säljsupport

E-post: osman.mohammed@wahlstrom.se
Tel: +46 8 683 33 38
Mob: +46 70 237 72 53

Rex Chu
Kvalitetsansvarig / Projektledare / Asien

E-post: rex.chu@wahlstrom.se
Tel: +886 227 949 155

Cristin Bodström
Ekonomiassistent

E-post: cristin.bodstrom@wahlstrom.se
Tel: +46 8 683 33 34

Lena Åkesson
Ekonomiassistent Kundreskontra

E-post: lena.akesson@wahlstrom.se
Tel: +46 8 683 33 43

Ingegärd Holmberg
Leverantörsreskontra

E-post: ingegard.holmberg@wahlstrom.se
Tel: +46 8 683 33 32

Emil Berlin
Digitalansvarig

E-post: emil@hellostudio.se
Mob: +46 70 356 56 52

Vill du bli en av oss?

Vi letar alltid efter kvalificerade och drivna kollegor som kan hjälpa oss att ta vårt företag till nästa nivå. Här lägger vi upp lediga tjänster, men vi tar också alltid emot spontanansökningar.

LEDIGA JOBB